Malarstwo współczesne galeria internetowa, młoda polska sztuka
Malarstwo współczesne obrazy abstrakcyjne na sprzedaż

Malarstwo współczesne galeria on-line, młoda polska sztuka

Pojęcie malarstwa współczesnego odnosi się do sztuki powstającej po drugiej połowie XX w. Zawiera w sobie wiele kierunków, prądów i manifestacji. Charakterystyczną cechą tego okresu była zmiana modelu myślenia o sztuce. Malarstwo współczesne przestało być analogią absolutu, stała się wyrazem ekspresji artysty. Dzieło artysty ma jawić się jako katharsis - oczyszczenie. Sztuką jest każda celowa aktywność artystyczna. Obrazy współczesnych artystów łączą w sobie wiele technik malarskich, korespondujących z takimi nurtami jak abstrakcjonizm, minimalizm, pop-art, czy taszyzm. Współcześni artyści w swoich obrazach nie dążą do perfekcji lecz przede wszystkim do wyrażenia swojej ekspresji, wewnętrznych przeżyć, emocji. Malarstwo współczesne swoim wyrazem ukazuje patrzenie artysty na współczesne zagrożenia i problemy, jest swojego rodzaju manifestem. Może być również wyrazem nadziei, pozytywnych emanacji. Malarstwa współczesnego nie da się zamknąć w sztywnych ramach, ewoluuje wraz z społeczeństwem, jest wrażliwe na otaczający nas świat.

 

czytaj całość »
Malarstwo obrazy olejne i akrylowe galeria internetowa
Malarstwo obrazy olejne i akrylowe galeria internetowa

Malarstwo obrazy olejne i akrylowe galeria internetowa

Sztuka towarzyszy nam od początku istnienia, jest oknem duszy na świat. Sprawdź kolekcję naszych obrazów na płótnie w atrakcyjnych cenach. Zaproś sztukę do domu. Stwórz z nami miejsce, które będzie Twoją codzienna inspiracją. Obrazy, które poruszają wyobraźnię.  Malarstwo abstrakcyjne pozwoli na kontemplacje, obrazy figuratywne i surrealistyczne zabiorą do świata wyobraźni. Pobudzą do innego spojrzenia na rzeczywistość.  

Wejdź i przekonaj się:

 obrazy na płótnie

 obrazy na papierze

 grafika artystyczna

 

czytaj całość »
Obrazy ręcznie malowane Wrocław
Obrazy ręcznie malowane Wrocław

Malarstwo, obrazy na sprzedaż Wrocław

MiniMalArt to autorska galeria malarstwa i grafiki, która prowadzi sprzedaż obrazów internetowo i stacjonarnie. Bezpieczne zakupy i bezpłatna dostawa. Młoda polska sztuka - unikalne obrazy i grafiki i rzeźby w atrakcyjnych cenach.  Szeroka oferta dla osób stawiających na oryginalność i niepowtarzalność. Zapraszamy do  galerii on-line.

 

 

 

Wartość utworu polega nie na jego doskonałości, ale na efektach, jakie wywołuje. – Eduardo Mallea

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl