Wasze zdjęcia
Realizacje klientów

Wasze zdjęcia

Dziękuję za przesłane zdjęcia, podziękowania i wiadomości, to dla mnie prawdziwy wyznacznik wartości mojej pracy twórczej.

czytaj całość »
Zdjęcia z otwarcia nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie
Zdjęcia z otwarcia nowej siedziby Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie

Realizacje - Szpital Uniwersytecki w Krakowie, grafika na szkle

Grafiki wydrukowane na szkle znalazły się w 24 salach operacyjnych nowego Szpitala Uniwersyteckiego w Krakowie. 

Doskonale wpasowały się w przestrzeń innowacyjnego projektu, najnowocześniejszej tego typu inwestycji w tej części Europy.

Link do filmu: Medyczny Gigant - Szpital Uniwersytecki w Krakowie Prokocimiu

Link do strony: Nowa siedziba Szpitala Uniwersyteckiego Kraków-Prokocim

czytaj całość »
Młoda Sztuka
Młoda Sztuka

Młoda Sztuka w Polsce: Nowa Era Kreatywności i Innowacji

Polska sztuka współczesna, pełna werwy i innowacyjności, stanowi kluczowy głos w kulturalnym dialogu naszej epoki. Młodzi polscy artyści nie tylko odważnie eksplorują nowe techniki i formy wyrazu, ale również, dzięki swojej twórczości, aktywnie uczestniczą w kształtowaniu tożsamości narodowej oraz międzynarodowej percepcji Polski. Ich dzieła, często odważne i kontrowersyjne, przyciągają uwagę zarówno lokalnej, jak i globalnej publiczności, otwierając nowe perspektywy na zrozumienie współczesności.

czytaj całość »
Nowoczesne obrazy do salonu
Nowoczesne obrazy do salonu

Eleganckie i nietypowe obrazy do salonu

Niepowtarzalna i oryginalna sztuka - kolekcja ręcznie malowanym obrazów do salonu młoda sztuka. Unikalność ręcznie stworzonego dzieła, będącego efektem przemyśleń i wyrazu twórczego artysty to wartość, która wnosi do wnętrza nową jakość. W dobie wydruków oryginalna sztuka nabiera dodatkowego znaczenia.

Salon jest miejscem, w którym spędzamy dużą część dnia, obcowanie z obrazem powinno nam dostarczać pozytywnych wrażeń. Zatapiając się w wygodnym fotelu z filiżanką ulubionej kawy lubimy zatrzymać na chwilę swoje myśli - obcowanie ze sztuką bardzo pomaga w wewnętrznym wyciszeniu się. Sztuka zmusza nas do mimowolnej kontemplacji. Obserwuję to zjawisko również u dzieci. Podświadomie szukamy rzeczy ładnych i chcemy się nimi otaczać, a sztuka pozwala na wchodzenie z przedmiotem w relacje. Intryguje i pobudza nasz umysł.

 

czytaj całość »
Obrazy na sprzedaż studentów ASP galeria MiniMalArt
Malarstwo współczesne obrazy abstrakcyjne na sprzedaż

Obrazy na sprzedaż studentów ASP galeria sztuki 

Pojęcie malarstwa współczesnego odnosi się do sztuki powstającej po drugiej połowie XX w. Zawiera w sobie wiele kierunków, prądów i manifestacji. Charakterystyczną cechą tego okresu była zmiana modelu myślenia o sztuce. Malarstwo współczesne przestało być analogią absolutu, stała się wyrazem ekspresji artysty. Dzieło artysty ma jawić się jako katharsis - oczyszczenie. Sztuką jest każda celowa aktywność artystyczna. Obrazy współczesnych artystów łączą w sobie wiele technik malarskich, korespondujących z takimi nurtami jak abstrakcjonizm, minimalizm, pop-art, czy taszyzm. Współcześni artyści w swoich obrazach nie dążą do perfekcji lecz przede wszystkim do wyrażenia swojej ekspresji, wewnętrznych przeżyć, emocji. Malarstwo współczesne swoim wyrazem ukazuje patrzenie artysty na współczesne zagrożenia i problemy, jest swojego rodzaju manifestem. Może być również wyrazem nadziei, pozytywnych emanacji. Malarstwa współczesnego nie da się zamknąć w sztywnych ramach, ewoluuje wraz z społeczeństwem, jest wrażliwe na otaczający nas świat.

 

czytaj całość »
Malarstwo obrazy olejne i akrylowe galeria internetowa
Malarstwo obrazy olejne i akrylowe galeria internetowa

Malarstwo obrazy olejne i akrylowe galeria internetowa

Sztuka towarzyszy nam od początku istnienia, jest oknem duszy na świat. Sprawdź kolekcję naszych obrazów na płótnie w atrakcyjnych cenach. Zaproś sztukę do domu. Stwórz z nami miejsce, które będzie Twoją codzienna inspiracją. Obrazy, które poruszają wyobraźnię.  Malarstwo abstrakcyjne pozwoli na kontemplacje, obrazy figuratywne i surrealistyczne zabiorą do świata wyobraźni. Pobudzą do innego spojrzenia na rzeczywistość.  

Wejdź i przekonaj się:

 obrazy na płótnie

 obrazy na papierze

 grafika artystyczna

 

czytaj całość »
Obrazy ręcznie malowane Wrocław
Obrazy ręcznie malowane Wrocław

Malarstwo, obrazy na sprzedaż Wrocław

MiniMalArt to autorska galeria malarstwa i grafiki, która prowadzi sprzedaż obrazów internetowo i stacjonarnie. Bezpieczne zakupy i bezpłatna dostawa. Młoda polska sztuka - unikalne obrazy i grafiki i rzeźby w atrakcyjnych cenach.  Szeroka oferta dla osób stawiających na oryginalność i niepowtarzalność. Zapraszamy do  galerii on-line.

 

 

 

Wartość utworu polega nie na jego doskonałości, ale na efektach, jakie wywołuje. – Eduardo Mallea

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl