Obrazy nowoczesne na płótnie do salonu i sypialni

Nowoczesne obrazy abstrakcyjne o wyrazistej ekspresji i niepowtarzalnym charakterze, do salonów i sypialni. Eleganckie abstrakcje w jasnych kolorach z dodatkiem złota i naturalnych pigmentów oraz wyraziste obrazy w stylu loftowym.

Nowoczesne obrazy do salonu

Duże nowoczesne obrazy ręcznie malowane do salonu

Malując obrazy na płótnie wykorzystuję różne media, które Najlepiej pozwalają mi wyeksponować główny przekaz. Lubię niebanalne połączenia, eksperymentując z kolażem i różnymi strukturami wydobywam elementy obrazu z płaskiej przestrzeni, która zmienia się w zależności od kąta patrzenia. Gruba struktura farby pozwala podkreślić wiele detali zwłaszcza przy dużych obrazach. Obrazy XXL - bardzo duże obrazy maluję na specjalnych, wzmocnionych krosnach malarskich. Na czas wysyłki są bardzo dobrze zabezpieczone.

Nowoczesne obrazy malowane na płótnie do salonu, gabinetu, sypialni

Wybór obrazu, który będzie współgrał z naszym wnętrzem i naszym ja jest trudnym wyzwaniem. Obraz stanowi duszę wnętrza, jest oknem, które łączy nas ze światem sztuki. Złotą zasadą przy wyborze obrazu jest zakup obrazu, który do nas przemawia, ma to unikalne "coś", co sprawia, że chcemy go mieć. Obcowanie ze sztuką powinno sprawiać nam przyjemność.

Inne obrazy zagoszczą we wnętrzach japandii, wabi sabi, loftowych, białych salonach w stylu skandynawskim, czy nowoczesnych minimalistycznych przestrzeniach. Sam wybór wykończenia w dużym stopniu określa także nasze preferencje co do wyboru obrazu, określone naszymi indywidualnym poczuciem estetyki.

Jak powstają moje obrazy na płótnie

Malując obrazy na płótnie i papierze lubię eksperymentować, łączyć z sobą różne formy, faktury i materiały. Najbardziej pociąga mnie w tym procesie krucha granica pomiędzy tym co zamierzone, a przypadkowe. Nie potrafię zamknąć swojej twórczości w sztywnych ramach, wybrać jednego stylu. Jest we mnie zbyt wiele sprzeczności i pragnień, które determinują moją sztukę. Proces twórczy jest dla mnie częściowo poszukiwaniem nowych form wyrazu.

Nie lubię narzucać swojej wizji odbiorcy, pozostawiam przestrzeń na niedopowiedzenia.

Moje obrazy sprzedają również międzynarodowe galerie sztuki, londyńska galeria Saatchiart i paryska galeria Balthasart.

Malarstwo współczesne - młoda sztuka

Należę do artystów młodego pokolenia, a moje obrazy zostały docenione przez polskich i zagranicznych kolekcjonerów. Tworzę głównie  obrazy w 3 nurtach abstrakcje figuratywne, surrealistyczne i minimal-art.

Sztuka towarzyszy człowiekowi od początku istnienia. Potrzebujemy otaczać się pięknem, wchodzić w relacje ze sztuką, która ma różne wymiary. Pobudza, inspiruje, uczy innego spojrzenia. Sztuka jest największym bogactwem cywilizacji. Wejdź do świata sztuki tworzonej z pasji i sprawdź ofertę naszej galerii internetowej.

Pojęcie malarstwa współczesnego odnosi się do sztuki powstającej po drugiej połowie XX w. Zawiera w sobie wiele kierunków, prądów i manifestacji. Charakterystyczną cechą tego okresu była zmiana modelu myślenia o sztuce. Malarstwo współczesne przestało być analogią absolutu, stała się wyrazem ekspresji artysty. Dzieło artysty ma jawić się jako katharsis - oczyszczenie. Sztuką jest każda celowa aktywność artystyczna. Obrazy współczesnych artystów łączą w sobie wiele technik malarskich, korespondujących z takimi nurtami jak abstrakcjonizm, minimalizm, pop-art, czy taszyzm. Współcześni artyści w swoich obrazach nie dążą do perfekcji lecz przede wszystkim do wyrażenia swojej ekspresji, wewnętrznych przeżyć, emocji. Malarstwo współczesne swoim wyrazem ukazuje patrzenie artysty na współczesne zagrożenia i problemy, jest swojego rodzaju manifestem. Może być również wyrazem nadziei, pozytywnych emanacji. Malarstwa współczesnego nie da się zamknąć w sztywnych ramach, ewoluuje wraz z społeczeństwem, jest wrażliwe na otaczający nas świat. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl